טיפים לחתונה מוצלחת – הבלוג שלנו לשירותכם

מוזיקה לאירועים | להקה לחתונה | להקת חתונות | מסיבה ישראלית | להקה לבר מצווה | אירוע חברה | הפקות אירועים | להקה לאירועי חברה | טיפים לחתונה | להקות לחתונה | להקת קאברים

טיפים לחתונה הרכב מוזיקלי
קאבראפ להקה לחתונה
טיפים לחתונה
טיפים לחתונה
טיפים לחתונה

טיפים לחתונה מוצלחת: אספנו עבורכם את הטיפים המנצחים לתכנון החתונה

אמנם מתחתנים רק פעם בחיים, וזהו היום שלו חיכיתם כל כך הרבה זמן, זכרו – זה לא אומר שאתם צריכים להשתגע ולהוציא כסף ללא הפסקה. בסופו של דבר לא הגימיקים השונים ולא הזיקוקים הם אלו שיעשו את האירוע למיוחד יותר, אלא האווירה! תופתעו לגלות שחלק גדול מהאווירה מושפע מכם.
בתכנון החתונה ישנה "מסגרת" כלשהי שהיא מתווה את הדרך ומכתיבה את אופי האירוע, נותני השירות ואת עלות החתונה. כדאי להחליט על "מסגרת" זו מוקדם ככל שניתן. מה כוללת אותה מסגרת?
1. כמות המוזמנים שיהיו באירוע (בפועל יגיעו 20% פחות מאשר ברשימות הראשוניות).
2. תאריך האירוע – קיץ, חורף, עונות מעבר..
3. אופי האירוע – חתונה זוהרת ויוקרתית, אירוע שאנטי, חתונה כפרית, חתונה סטנדרטית ועוד.
כל נותן שירות שתגיעו אליו, יספר לכם כמה חשוב להזמין ממנו את הדברים הכי טובים. ישנה נטייה אצל הזוגות "לקנות בטחון", כלומר לקנות את הדבר הכי טוב שמציעים, בכדי לכסות כל שבב של פחד או חשש. לרב, הדברים שיציעו לכם לא באמת כאלו משנים ולרב לא יביאו להבדל אצל המוזמנים. אם תחשבו על החתונות האחרונות שהייתם בהן, תגלו שחלקם השקיעו יותר כסף וחלקם השקיעו פחות, אך בסופו של דבר מה שקבע היה האווירה שהייתה ברחבת הריקודים. אנשים לא זוכרים את כל הדברים מסביב, אלא רק את הרושם שקיבלו מהאווירה. 

האם אתם יודעים?
איך תדעו עם אילו נותני שירות כדאי לכם לסגור? ענף החתונות רווי בנותני שירות. בסופו של דבר הדרך הטובה ביותר להגיע לנותני שירות טובים היא דרך המלצות של לקוחות זה הדבר הטוב ביותר והאמין ביותר. עם זאת, חשוב לדעת כי מה שהיה טוב עבור זוג אחד לא תמיד יהיה טוב עבור זוג אחר, כך שחשוב להפעיל שיקול דעת, ולראות האם נותן השירות מתאים לכם, והאם יש בניכם "קליק".
בסופו של דבר, החתונה מסמלת רק את התחלת הדרך המשותפת שלכם כזוג, ולכן לא כדאי לעשות סיפור משום דבר, ואין סיבה להתעצבן מכלום. התהליך יכול להיות כיפי ונעים, סך הכל צריך לדעת איך לחלק את התפקידים כמו שצריך.
ביום החתונה היו משוחררים, אל תשאירו שום משימה ליום זה מלבד ההתארגנות. חלקו את המטלות בין חברים קרובים ומשפחה, האמינו לי – הם ישמחו לעזור! בחתונה התעסקו בחגיגה ולא בשום דבר אחר. הקפידו לא להעדר מהרחבה והשתדלו בזמן הארוחות לעבור בין האורחים ולתת להם הרגשה טובה, בכך שתגידו שלום ותודה שבאו.אהבתם את ה טיפים לחתונה?שתפו בקליק אחד לחבריכם בפייסבוק 🙂 

טיפים לחתונה
טיפים לחתונה
טיפים לחתונה
טיפים לחתונה
טיפים לחתונה הרכב מוזיקלי
אהבתם? אל תהססו. חייגו עכשיו